logo
. . .
Biz Sizi Arayalım
Main

Nested Sunucu Satın Al, Nested Sunucu Kirala

Nested sunucu planları.

Hostabil ile %99 Uptime Kesintisiz Hizmet!

Hostabil, sağladığı %99 Uptime ile kullanıcılarına kesintisiz bir çevrimiçi deneyim vaat ediyor. Hız ve güvenilirlikle öne çıkan Hostabil ile işletmenizi dünyada güvende tutun!

Nested Nedir?

"Nested sunucu" terimi, genellikle sanallaştırma teknolojileri bağlamında kullanılır ve bir sunucunun başka bir sanal sunucu içinde barındırılması anlamına gelir. Bu kavram, birinci seviye (ana) sunucunun içinde bulunan ve genellikle ikinci seviye (alt) sunuculara ev sahipliği yapan bir yapıyı ifade eder. Bu konsept, ana sunucunun (birincil sunucu) üzerinde bir sanal makine (ikincil sunucu) çalıştırmak anlamına gelir ve bu ikincil sanal makine de kendi içinde başka sanal makineleri barındırabilir. Nested virtualization, özellikle sanal makinelerin özelliklerini test etmek veya sanal ortamları simüle etmek isteyen kullanıcılar için önemli bir özelliktir.

Paketleri İncele
server room
server room

Neden Hostabil'i Tercih Etmeliyim?

Juniper Router ve Mikrotik Firewall RouterOS gibi kaliteli cihazları kullanarak bilinen ve bilinmeyen tüm atakların önüne geçmeye çalışmanız da önemli bir adım. Bu cihazlar, güvenlik açıklarına karşı koruma sağlamak ve ağınızı kötü niyetli saldırılara karşı korumak için kullanılan güvenlik cihazlarıdır. Güvenlik duvarları, ağ trafiğini izleyerek ve filtreleyerek istenmeyen erişimleri engeller ve ağınızı güvende tutar. Bu strateji, güvenlik duvarları, saldırı tespit ve önleme sistemleri, güvenlik yazılımları ve bilinçli kullanıcılar arasında bir denge oluşturur.

daha fazla bilgi

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Bize 7/24 destek taleplerinden, WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Size tecrübeli teknik ekibimiz ile yardımcı olmantan mutluluk duyacağız.

Sıkca Sorulan Sorular

aklınıza takılan birkaç şey var sanki...

Nested Sunucu, Sanallaştırması açık, tıpkı fiziksel sunucu gibi kontrol edilebilen sunuculardır. Nested Sunucu Kiralamak, bir fiziksel sunucu içinde sanal sunucunuzun sanallaştırmaya uygun olmasıdır. Nested Sunucu Kiralama hizmeti alınca kolayca sanallaştırma için kullanabilirsiniz.

Nested ile fiziksel sunucular arasındaki temel fark kısaca sanallaştırma imkanı olarak özetlenebilmektedir. Fiziksel sunucular sanallaştırmaya imkan vermeyip, kaynakların yalnızca tek bir sistem tarafından kullanımına imkan verirken, Nested sunucular ise, sanallaştırmaya imkan vererek, kaynakların kullanımını bölmenize ve dağıtmanıza imkan sağlamaktadır.

Satın aldıktan 24 saat içerisinde kurulum yapılmaktadır.

 • Windows Server 2012 R2
  Windows Server 2016
  Windows Server 2019
  Windows Server 2022
  Windows 7
  Windows 8.1
  Windows 10
  Windows 11
  Ubuntu 16.04
  Ubuntu 18.04
  Ubuntu 20.04 (Focal Fossa)
  Ubuntu 22.04 (Jammy Jellyfish)
  Centos 6.10
  Centos 7
  Centos 8
  Centos 9
  Centos 7 Plesk
  Centos 7 cPanel
  Alma 8
  Alma 9.1
  Rocky 8
  Rocky 9.1
  Debian 9.6
  Debian 10.12 (Buster)
  Debian 11.3.0 (Bullseye)
  FreeBSD 12
  FreeBSD 13
  Fedora Server 35
  Fedora Server 36
  Fedora Server 37
  Oracle Linux 7.9
  Oracle Linux 8.7
  Oracle Linux 9.1
  Pardus 21