logo
. . .

Network Takip Sistemi

Saldırılarınızın loglarını abuse bildirimleri! Aradığın tüm bilgiler burada.

Sisteme giriş yapmak için tıkla!
wp-hosting

Saldırı, Hat ve Abuse Takip Paneli

Sizlere sunmuş olduğumuz panel ile birlikte hattınızı , saldırılarınızın loglarını ve abuse bildirimlerinizi takip edebilirsiniz.

Saldırı Logları

Network üzerinde tarafınıza gelmiş ve direkt sistemlerimiz sayesinde direkt olarak engellenmiş olan saldırıları ve saldırı türlerini etkili bir şekilde izleyebilirsiniz.

Hat Kullanım Kayıtları

Network üzerindeki hat kullanımınızı yüksek kullanımlardaki kayıtlarla birlikte takip edebilir ve inceleyebilirsiniz. Bu, ağ performansınızı değerlendirmenize ve ağ kaynaklarınızı etkili bir şekilde yönetmenize olanak tanır.

wp-hosting
Abuse Bildirimleri

Sistem üzerinden tarafınıza iletilen abuse bildirimlerini kolayca görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz. Bu özellik, sistemdeki herhangi bir ihlali veya istenmeyen faaliyeti tespit etmeniz durumunda hızlı bir müdahale sağlar.

rDNS Kayıtları

IP adreslerinizde rDNS (ters DNS) değişikliklerini panel üzerinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu, IP adreslerinize karşılık gelen alan adlarını düzenlemenizi sağlar.

İp Adresi Takibi

Tarafınıza atanmış olan IP adreslerini buradan takip edebilir ve yönetebilirsiniz. IP adreslerinize notlar bırakarak karışıklıkların önüne geçebilir ve bunlarla ilgili önemli bilgileri not almanıza yardımcı olur.


wp-hosting
İşlem Kayıtları

Panel üzerinde gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerin detaylı bir takibini yapabilirsiniz. Bu, sistem üzerindeki değişiklikleri anlık olarak gözlemleme avantajı sunar.

Giriş Kayıtları

Panel üzerinden giriş yapmış olduğunuz IP adreslerinin kayıtlarını alabilirsiniz. Bu, sisteminizin güvenliğini artırmak için kullanışlı bir araçtır.

Eğer kiralık sunucu, nested veya barındırma hizmetiniz var ise site üzerinden destek oluşturarak talepte bulunabilirsiniz.

Destek Oluşturarak Network Panel Erişimi Alabilirsiniz.


Yardıma ihtiyacınız mı var?

Bize 7/24 destek taleplerinden, WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Size tecrübeli teknik ekibimiz ile yardımcı olmantan mutluluk duyacağız.

Veri Merkezi Noktalarımız

Hizmet aldığınız tüm sunucularımızı barındırdığımız veri merkezimizin lokasyonu.

location map