logo
. . .
Biz Sizi Arayalım

İstediğiniz Alan Adını Dakikalar İçerisinde Kaydedin!

Etkili bir alan adı seçerken, zamanı etkin bir şekilde kullanmak ve web sitesini başarılı bir şekilde yönetebilmek büyük bir öneme sahiptir.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Bize 7/24 destek taleplerinden, WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Size tecrübeli teknik ekibimiz ile yardımcı olmantan mutluluk duyacağız.

Linux Hosting Paketlerinin Ortak Özellikleri

Bütün paketlerimiz, küçük ölçekli projelerden büyük ölçekli projelere kadar her sektördeki ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Genel Optimize %99 Uyumlu, %100 Güvenli Hosting!

Sunmuş olduğumuz tüm hosting hizmetlerinde genel olarak performans ve güvenlik açısından gerekli tüm optimizasyonlar yapılmıştır. Aldığınız web hosting hizmetleri, WordPress, XenForo gibi yazılımlarla uyumlu olarak sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Güçlü Altyapı Verileriniz Hostabil'de Güvende, Hizmetinizde Sonsuz Kalite!

Hostabil sunucularının tamamı, yüksek güvenlik standartlarına sahip TIER II sertifikasına sahip veri merkezleri üzerinden hizmet sağlamaktadır. TIER II veri merkezleri, özel donanımlara sahip olmalarıyla verilerinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarmaktadır.

Koruma Ücretsiz Layer 3/4 Korumasıyla Öne Çıkın!

Hosting hizmetlerimizde sitelerinizi ücretsiz olarak alınan stresser vb. saldırı araçlarından korumak amacıyla Layer 3, Layer 4 koruması sağlıyoruz.

wp-hosting
Güçlü Mimari İşlemci Yüksek Performans: Ryzen 9 5950x

En son teknolojiye sahip hosting sunucularımız, Ryzen 5950x işlemcisiyle yüksek performans ve güvenilirlik sunuyor. Bu güçlü işlemci, web sitelerinin yoğun trafik altında dahi sorunsuz çalışmasını sağlayarak müşterilerimize kesintisiz bir deneyim sunuyor.

Tek Tıkla Kurulabilen Uygulamalar Softaculous Ayrıcalığı

Softaculous ile kolay bir şekilde bir çok uygulamayı otomatik kurabilirsiniz. Bazı uygulamaların kurulumu için lisans anahtarı gereklidir. Örneğin WHMCS.
WordPress Jomlaa Magento Opencart Prestashop Drupal Cubecart phpBB